שוגר בייבי

הכרויות לעשירים, הכרויות דיסקרטיות

שוגר בייבי היא אדם (יכול להיות גם זכר), אשר יוצאת לסדרת מפגשים עם שוגר דדי, אדם שהסכים לתמוך בה כלכלית, וזה כמו הסידור המשעשע ביניהם. שוגר בייבי מפתחת מערכת יחסים רומנטית (או אפלטונית) עם שוגר דדי ומקבלת תמיכה כספית כאמור ושוגר דדי מקבל חברתה של שוגר בייבי ונהנה מלחוות את האנרגיה שלה ואולי משלל חוויות אחרות שהם החליטו להחליף ביניהם.

מה שוגר בייבי עושה בקשר של שוגרינג?

שוגר בייבי היא אחת שהחליטה לנכון להתנסות בקשר של שוגרינג, שזה מעין אחוות דייטינג שכזו בה צד אחד תומך את הצד השני מבחינה כלכלית. בין אם הוא מביא לו מתנות או כסף. שוגר בייבי יכולה לפגוש אנשים עשירים, ולראות איך הם חיים, איך הם מדברים, איך הם חושבים ומרגישים – וזה יכול להיות מעניין, כמו גם רווחי, באם הם מחליטים להרעיף עליהם משאבים כספיים.

ישנה אפשרות ששוגר בייבי תקבל שלל מתנות משוגר דדי, שכן יש כאלו שסיפור על טיולים, מלונות, מסעדות, מתנות ודברים אחרים. אפשר שהדייטים המתהווים יהיו בעלי ערך כספי של מאות דולרים ויהיו עשירים ברבדים חומריים.

תיאום ציפיות בין שוגר בייבי לשוגר דדי

כאשר שוגר בייבי נכנסת למערכת יחסים של שוגרינג (מלאת סוכר לכאורה), אפשר שתהיה לה מטרה מוגדרת. מה היא רוצה לקבל? האם זה כסף? קצבה? תשלומי חשבונות מסוימים? אם יש לה מטרה מוגדרת, היא יכולה לתאם ציפיות עם שוגר דדי, לצורך העניין. ישנם הרבה דברים שניתן להחליט עליהם מראש.

איזה שוגר דדי מתאים? באיזה טווח גילאים? באיזה רבדי אישיות? וכיוצא בזה. מה רוצים לעשות ביחד? כמה זמן רוצים לבלות ביחד?

שוגר בייבי עצמאית ובעלת ערך עצמי

כך או כך, שוגר בייבי יכולה לעשות בשכל באם היא תזכור שהיא עצמאית, יציבה, ובעלת ערך עצמי אבסולוטי. זה בסדר להתנסות בחוויות שכאלה, לבדוק איך זה מרגיש, לקבל מתנות ומשאבים. ועם זאת, לבוא אליהן ממקום מלא. לא להסתמך, להיתלות או להישען עליהן – כי במקרה שכזה אפשר שיצר ההישרדות הוא שיעבוד, ותבניות עבר ברובד הרגשי יכולות לצוץ.

ובמקום, אפשר להתייחס לזה כאקט משחקי. כאקט יצירתי. כאקט של היכרות. אפשר שמערכת היחסים תישאר בתחום ובטווח של ידידות, וזה כל שיהיה. בעוד שוגר בייבי יכולה ליהנות מכל המשאבים הכספיים והחוויות שיש לשוגר דדי לזרוק לכיוונה, לכאורה.