הכרויות לעשירים

הכרויות לעשירים, הכרויות דיסקרטיות

האם הכרויות לעשירים נועדו לאנשים עשירים בלבד? האם יש אנשים אחרים שיכולים להיכנס "למועדון"? ומי משתמש בכלל באתרי הכרויות לעשירים?

מה הסיפור של אתרי הכרויות לעשירים?

כשמדובר על הכרויות לעשירים אפשר שמדברים על אחד משני אופנים:

  1. הכרויות בין אנשים עשירים שרוצים להכיר אנשים עשירים אחרים
  2. הכרויות בין אנשים שאינם עשירים לאנשים עשירים

על כן, יכולה לעלות השאלה – למה זה משנה? האם זה חשוב להכיר אנשים עשירים? האם יש בכך יתרון, וערך?

הכרויות לעשירים: הגשמת פנטזיות

ובכן, בעולם הפנטזיות, אפשר שיהיו אלמנטים מסוימים שיהיו בעדיפות, אשר אינם תקפים בהכרח "בעולם האמיתי". אם ניכנס לאתרי היכרויות כאלה ואחרים מעבר לאתרי הכרויות לעשירים, נוכל לראות כל מיני טקסטים בפרופילים שמציגים בקשות שכאלה:

  • מחפשת עבד/שליט
  • מחפשים בחורה נוספת להיות איתה
  • מחפשת גבר שידליק פרפרים בבטן

וכיוצא בזה.

למה כתבנו את זה? למה זה משנה? ובכן מדובר באנשים שמחפשים שירגשו אותם. וריגוש, הוא לא עניין של רגש. אין בזה משהו רגשי. בריגוש יש מתח שנבנה, ואז פריקה שלו. אם קוראים ספרי מיניות מקודשת שונים, אפשר ללמוד יותר על הנושא. הדבר הוא למעשה פנטזיה של המיינד (mind), בה יש אלמנט מסוים שאם יהיה כאן ועכשיו אז זה יהיה "מדליק".

זה יכול להיות אלמנט מ-BDSM, זה יכול להיות מישהו "שמדליק פרפרים בבטן", זה יכול להיות בחורה נוספת וכו'. באופן דומה, זה יכול להיות כסף. אפשר שיש אנשים שמרגש אותם להכיר אנשים אחרים עם כסף. אולי יש להם פנטזיה, שהיא לא בהכרח מינית, להיות בחברת אנשים עם כסף, ליהנות מחוויות שמהדהדות כסף, וכיוצא בזה.

לבדוק אם זה באמת מרגש: הכרויות לעשירים

אולי זו לא רק פנטזיה, אולי זו משאלת לב. ועל כן, הכרויות לעשירים, יכול לשדך בין אנשים שמבקשים להגשים את הפנטזיה שלהם לחוות כסף ומוכנים לתת את הזמן וההשקעה שלהם כדי להכיר אנשים שיש להם כסף, לבין אנשים שיש להם כסף והפנטזיה שלהם היא להיות עם אנשים "מושכים" מבחינתם (שמוכנים למכור את הזמן שלהם כדי להיות איתם), או זו לפחות המחשבה.