הכרויות דיסקרטיות

הכרויות לעשירים, הכרויות דיסקרטיות

הכרויות דיסקרטיות הן מעין מערכה של מפגשים אינטרנטיים שנועדו להפגיש בין אנשים שלא מעוניינים לחשוף את הכוונה שלהם למפגש אינטימי ומיני ברבים. כלומר, ברצונם, כנראה, שהמפגשים הללו יישארו תחת מעטה של פרטיות שאינו מערב אף אחד מלבד מי שהם אישרו לו לדעת.

מי מתעניין בנושא של הכרויות דיסקרטיות?

סביר שמי שמגגל את מילת המפתח "הכרויות דיסקרטיות" הוא זה שמבקש לא לספר לאף אחד באופן פומבי על הרצון שלו להכיר מישהי חדשה למטרות מיניות ואינטימיות. יכול להיות שהוא נהנה מהמסתורין ויכול להיות שיש אנשים בחייו שהוא מעוניין למנוע מהם את הידיעה המשותפת על כך, מסיבותיו שלו.

הכרויות דיסקרטיות יכולות לסמן גם קשר מיני מזדמן, על חדוות המיניות הגופנית החרמנית או הרגשית. בין אם מדובר על אנשים שמעוניינים להתחבר למטרת סטוץ, אנשים שמחפשים להוסיף צלע שלישית ומעלה, אנשים שרוצים לשחק במשחקי BDSM שונים, לחוות חוויות מיניות מול מסך וכיוצא בזה.

האם הכרויות דיסקרטיות יכולות לשמש כדי למצוא בן או בת זוג חדש/ה? האם הם יכולים לשמש כדי למצוא מפגש מיני חדש? ובכן אין סיבה שלא, ואם מישהו באמת רציני בנוגע להגשמה של חוויה מינית או זוגית חדשה, ונדמה לו שזה הערוץ עבורו, אפשר שזה יספק לו מה שהוא צריך או לפחות השראה ללקיחת פעולה חדשה.

איך "מצליחים" באתרי הכרויות דיסקרטיות?

ובכן, אין באמת נוסחה להצלחה באתרי הכרויות דיסקרטיות. שכן, באם מקימים פרופיל מעלים תמונה, וכותבים כמה מילים, אפשר שהרבה מאוד יעבור בין ומתחת למילים גם מבלי שיהיה ברור. שפת הגוף, הסטייט שממנו נכתבו המילים, הרצון מאחורי הקמת הפרופיל, וכן הלאה – יכולים להיות מאוד-מאוד ברורים לאנשים שצופים בפרופיל.

על כן זה לא רק הקמת פרופיל, או בחירת תמונה נאה, או טקסט מושך ומתאים אלא גם המקום ממנו באים לכל הסיפור הזה.

באופן עקרוני ואף פרדוקסלי, כדאי (לדעתנו) לבוא שבע. שכן מי שמגיע עם כוס מלאה, יכול להשקות את כל הסובבים אותו, כולל את עצמו. ועל כן אנשים ירגישו בנוח להסתובב לידו עם הכוס המלאה שלהם, שכן ברור לכל שכל אחד יכול לדאוג לעצמו. כך שכל אחד יכול להרגיש מאוזן, בשל ושלם עם עצמו. כאשר מה שנשאר זה אנשים "שבאו לחוות", לא אנשים שמנסים לספק צרכי ילדות וצרכים רגשיים כדרך מפגשים מינים אקראיים באינטרנט. שזה בסדר, אלא שזה לא בהכרח המקום הכי "מלא" לבוא ממנו והדבר יכול להשתקף בפרופיל ולהיות ברור גם למי שאינו "מדיום", אלא פשוט מרגיש האנרגיה.