אתר הכרויות דיסקרטי

הכרויות לעשירים, הכרויות דיסקרטיות

מה זה אתר הכרויות דיסקרטי? למה שאנשים יעשו בו שימוש על פני לגשת לאנשים אחרים ברחוב, באוויר הפתוח? האם יש בכך יתרונות מיוחדים?

מה זה אתר הכרויות דיסקרטי?

אתר הכרויות דיסקרטי יכול לאפשר הכרויות, בדיסקרטיות. כלומר, לפגוש אנשים חדשים באופן סודי. שאינו מספר זאת לעיני הציבור כי זה מתרחש בין כותלי אתר אינטרנט מסוים וכל עוד ספק האינטרנט ומנהלי האתר לא יגלו, הרי זה תחום בגבולות המידע הנתון. ולמה זה משנה?

ובכן יש אנשים שרוצים להכיר, ואולי הם לא רוצים לספר על כך. אולי הם לא מכירים דרך אחרת לפגוש אנשים. אולי הם לא רוצים לצאת לרחוב ולראות בחורה לטעמם, או בחור לטעמם, ולבדוק איך אפשר להכיר. אולי הם לא רוצים לקחת את האינטראקציה הזאת אל מחוץ לאינטרנט. אולי הם לא רוצים לצאת לפסטיבלים של מיניות מקודשת ולהתחבר לגוף שלהם, למיניות וללב הפתוח של עצמם. אולי יש להם גישה ספציפית, שהם מבקשים לבדוק כדרך אתר הכרויות דיסקרטי, וזה בסדר.

פרופילי משתמש בתוך אתר הכרויות דיסקרטי

באופן עקרוני, אתר הכרויות דיסקרטי יכול להציע גישה למגוון פרופילים של אנשים שמבקשים גם כן ליצור מפגש. לא בהכרח שהדיסקרטיות חשובה להם באותה מידה אך עקב כך שזה תחום בתוך האתר המציע מפגשים דיסקרטיים, אפשר שמידת הדיסקרטיות מספקת גם עבור מי שזה גם חשוב לו. באתר שכזה אפשר שיהיו פרופילים עם תמונות, טקסטים ושלל מידע נוסף כדי לאפיין את המשתמשים.

באם אחד המשתמשים הנמצאים באתר קולט פרופיל מסוים שהוא מתעניין בו, ביכולתו לבדוק מה כתוב בפרופיל, להרגיש את האנרגיה של האדם השני ולבדוק אם מתחשק לו להכיר. באם התשובה היא כן, ביכולתו לשלוח הודעה ולהתחיל שיח. גם כאן יהיה משחק של אנרגיה ורגישות, שכן גם אם האדם השני לא מכיר ולא רואה את מי שהוא מדבר עימו הוא עדיין, גם ברמה עדינה, יכול להרגיש את האנרגיה של בן שיחו. על כן אתר הכרויות דיסקרטי יכול להציע פרטיות לזהות האישית של המשתמשים וזה אכן דיסקרטי. כמו גם אפשרות לפגוש אנשים, גם ברמת שיח אינטרנטי. ועם זאת, מה שישפיע על הזרימה כנראה תהא האנרגיה האישית של כל אחד בשיח.